Üdvözöllek Vendég

Főoldal » 2014 » Október » 24 » A kitűzött célt elérték Fiaim!
12:53:16
A kitűzött célt elérték Fiaim!

Az MVLSZ Fiú Ifjúsági Bajnokság első tornáját rendezték 2014.10.22.-én Székesfehérváron, ahol első mérkőzésünket:

• YBL Water Polo Club Közhasznú Egyesület ellen vívtuk, három hete már megküzdöttünk velük, ezért az elvárásom az volt, hogy győzelemmel jöjjünk ki a medencéből!
    • az első negyedben példásan játszottak a fiúk, (mint ha évek óta együtt edzenének, pedig legtöbben csak a nyáron illetve szeptemberben ismerte meg a társait), pontos passzok, motivált gólszerzési kedv jellemezte őket, így az eredmény ezt jól is mutatta, 1-6 os eredménnyel jöttünk szünetre
    • második, harmadik negyedet, már kényelmesebb tempóval folytattuk, de végig csapatom irányította a játékrészt és az előnyt szűken még növelni is tudták!
    • az utolsó negyedben még egy kisebb hajrával megnyomva, kilenc gólos előnyt harcoltunk ki megérdemelten, a látott játék, mindenképpen bizalomkeltő, gratulálok a Fiaimnak!

• a második mérkőzést Kaposvár, vasárnap már "megismert" remek csapatával játszottuk! Itt a célom az volt, hogy pontosabb bátrabb játékkal, mint azt 19.-én vasárnap tettük, legalább 20 gól alatt tartsuk az eredményt, jobb védekezéssel, nagyobb harci kedvvel játszottunk ugyan, de a célt nem tudtuk elérni, a labdaszerzéseknél ellenfeleink testi erőfölénye most is világosan körvonalazódott, a játékvezetői felfogás is kedvezőbb volt a mai napon, nem támogattak ma senkit fölöslegesen, így öt kapott góllal jobban jöttünk ki a kaposvári küzdelemből, mint három nappal korábban

Kategória: Ifjúsági csapat hírei | Megtekintések száma: 481 | Hozzáadta:: Tóth_Frank | Helyezés: 0.0/0